Luca Klasik 2200

5.000,00

Luca serisi salıncaklarımız, modern tasarımı, sade çizgileri ve moda renkleriyle bahçe, balkon ve teraslarında yenilik arayanlar için ürettiğimiz yeni serimiz. Tarz olarak yeni nesil şehir hayatına hitap eden, teras ya da balkon gibi sınırlı yeri olan mimari projelerde kullanılabilirler. Küçük aileler ya da tek yaşayan profesyoneller için tekli ya da ikili olarak üretilmektedir.

Karşılaştır

Açıklama

Luca Klasik 2200

Luca’lar ithal Kuzey Avrupa çamından masif olarak işlenmiştir. Çam ağacı geleneksel olarak en çok ve yaygın kullanılan dış mekan yapı malzemesidir. Kuzey Avrupa bölgesi çamları kuzey ikliminin sert koşullarına dayanıklıdır. Ahşabı ekstradan korumak için OECE marka İtalyan su bazlı ahşap koruyucu boya iki kat olarak uygulanmıştır. Bu özel boya şeffaf bir dokuya sahip olduğunda lake boya uygulamasındaki gibi ağaç dokusunun doğal görüntüsü kaybolmaz.

Kullanılan metal aksam elektrostatik fırın boya ile boyanmıştır, paslanma ve korozyona karşı dayanıklıdır. Minder ve kırlentler suya, güneşe ve kire dayanıklı özel dış mekan kumaşından imal edilmiştir.